O marce
 

Misja

Od 1989 roku alessandro jest synonimem najwyższej jakości, ekskluzywności i innowacji. Nasze standardy są niezmienne od samego początku: Nie satysfakcjonuje nas, że jesteśmy dobrzy – chcemy być lepsi! To jest motto z którego jesteśmy dumni i nasza nadrzędna wartość od ponad 25 lat.
 

Marka

alessandro International to nr 1 na świecie w szeroko rozumianej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Stały rozwój, innowacje chronione patentem, najwyższa jakość produktów, 4 kolekcje trendów w roku oraz wieloetapowy system szkoleń gwarantują naszym partnerom sukces rynkowy.
 

Produkty

alessandro International to wyjątkowe linie do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp, a przede wszystkim szerokie spektrum żeli światłoutwardzalnych, to nr 1 na świecie w szeroko rozumianej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. To również akcesoria i narzędzia do pracy oraz wyposażenie salonów. Najważniejsze linie produktowe to:
 

 

STRIPLAC

Pierwszy na świecie lakier peel-off –  czyli trwały lakier usuwany bez użycia zmywacza. Spełnienie marzeń wszystkich kobiet!

 


 

ŻELE ALESSANDRO

Bezkwasowe żele alessandro, nr 1 na świecie

 


 

NAIL SPA

Unikalna linia pielęgnacyjna dostosowana do zróżnicowanych wymagań różnych typów paznokci

 


 

HAND!SPA

Pielęgnacja dłoni wellness dopasowana do indywidualnych potrzeb skóry

 


 

PEDIX

Rozpieszczająca i skuteczna pielęgnacja stóp