HARDENER FORMALDEHYDE FREE, odżywka regenerująco-wzmacniająca bez formoaldehydu 10 ML

71,70 zł
Utwardzacz do paznokci sprawia, że problematyczne paznokcie stają się paznokciami marzeń po 4 tygodniowej kuracji. Specjalna formuła pomaga wzmocnić słabe paznokcie i podnosi odporność na czynniki zewnętrzne. Nie zawiera formaldehydu. Chroń skórki używając tłuszczu lub oleju!
Nr katalogowy: 43-020
Udostępnij na FB
14 dni na zwrot
Wysyłka od: 12,80 zł
Opis produktu
Skład
Komentarze

Rewelacyjna odżywka regenerująco-wzmacniająca z dodatkiem wapnia i żelaza dla słabych, łamliwych paznokci. Prawdziwa pomoc dla słabych, kruchych i delikatnych paznokci - jedna z najlepszych odżywek na rynku, niezbędna dla przywrócenia zdrowych, twardych i elastycznych paznokci, zapobiega rozdwajaniu paznokci!

Po 4 tygodniach kuracji każde paznokcie wyglądają ładniej, zdrowo, są mocniejsze, mniej łamliwe i bardziej elastyczne. Tajemnicą sukcesu jest skład żelaza oraz kompleks wapnia, które przenikają w głąb płytki paznokcia powodując jej wzmocnienie oraz większą elastyczność. 

Stosowanie: odtłuszczony i suchy paznokieć malujemy dwiema warstwami odżywki. Każdego kolejnego dnia nanosimy kolejną 1 warstwę oczywiście nie zmywając poprzednich warstw. Gdy po kilku dniach lakier zacznie się łuszczyć zmywamy odżywkę bezacetonowym, pielęgnującym, odżywczym zmywaczem i zaczynamy od początku. Pełna kuracja powinna trwać 4 tygodnie. UWAGA! Nie należy stosować odżywek jako podkład pod lakier.