Blog

05-12-2018

STRIPLAC - Alternatywa dla manicure hybrydowego

STRIPLAC to coś więcej niż zwykły lakier do paznokci. To również świetna alternatywa dla hybrydy. Chcesz odpocząć od lakierów hybrydowych? Wypróbuj Striplac!
20-11-2018

Skarby Prowansji

Zainspiruj się magią prowansalskiej wsi, dzięki najnowszej limitowanej edycji produktów pielęgnacyjnych Herbs de Provence.
03-08-2018

Wakacyjna stylizacja paznokci z widokiem na morze

Tego lata wybraliśmy się razem z Michałem Baryzą do Trójmiasta z wyjątkowym projektem Nail Truck. Jest to mobilny salon piękności, który pozwoli Ci na relaks w niezwykłym miejscu.
12-06-2018

Ciesz się latem z Pedix Feet

Latem chętniej odsłaniamy stopy i nogi. Niestety nie każda z nas może pochwalić się zadbanymi, pozbawionymi odcisków i zgrubień stopami, dlatego że po okresie zimowym potrzebują silnej regeneracji.
04-06-2018

Summer Dreaming - Travel Summer Set

Marzysz już o wakacyjnych podróżach i o niekończącym się relaksie, wylegując się pod palmami na rajskich plażach?
08-12-2017

Świąteczny, elegancki manicure

Okres świąt Bożego Narodzenia i karnawału to czas, kiedy każda z nas chce wyglądać i czuć się elegancko i wyjątkowo. Podpowiadamy, jak wykonać efektowny manicure.
13-11-2017

Striplac - Krok po kroku

Striplac to prawdziwa rewolucja na rynku paznokci. To pierwszy na świecie lakier UV o wyjątkowej trwałości, który nie odpryskuje, a do jego usunięcia nie potrzebujemy zmywacza. Zobacz jakie to proste!