Base & Top Coats

Top Coat alessandro

Perfekcyjne wykończenie manicure alessandro! Aby Twoje paznokcie nie tylko idealnie wyglądały, lecz także, aby lakier nie odpryskiwał, użyj base top, czyli produktu, który przeznaczony jest do utwardzania paznokci i wydłużenia czasu do kolejnego malowania. Top coat alessandro przeznaczony jest do wykonywania manicure z lakierami Striplac.

Top do manicure alessandro

Proponujemy Ci kilka wariantów top base. Jeżeli chcesz uzyskać efekt żelowego manicure, wybierz Gel Look Top Coat, który gwarantuje doskonałe utrwalenie. Dla zdrowo wyglądających paznokci polecamy Base alessandro Top Coat, która wygładza nierówności i chroni paznokcie przed przesuszaniem. Baza do paznokci alessandro Top Coat Matt zapewnia matowe wykończenie i jednocześnie zapobiega żółknięciu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru.

Top do manicure alessandro został opracowany z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań współczesnych kobiet. Wiemy, że chcesz, aby Twoje paznokcie każdego dnia wyglądały perfekcyjnie, jednak w ferworze codziennych obowiązków brakuje Ci czasu, by poświęcać im wystarczająco dużo uwagi. Dzięki base alessandro i lakierom Striplac stworzysz idealny manicure o trwałości nawet do 10 dni!