Lakiery kolorowe

Lakiery kolorowe

Czym charakteryzują się lakiery kolorowe do paznokci od alessandro?

99 modnych kolorów alessandro International z nową opatentowaną formułą 6 free, odpowiedni również dla Vegan! Wszystkie kolory lakierów tylko w sklepie alessandro. Wykończenie najwyższej jakości, które gwarantuje trwałość do 7 dni. Nasze lakiery do paznokci charakteryzuje szybkie wysychanie, odporność na odpryskiwanie, gładka powierzchnia i bez smugowa aplikacja, piękne intensywne kolory, ochrona paznokci oraz fantastyczny połysk. 

Lakiery alessandro dla kobiet ceniących sobie trwałość koloru

Lakiery do paznokci, które znajdziesz w naszym sklepie, charakteryzują się unikalnym składem, wpisującym się również w koncepcję vegan. Ich receptura bazuje tylko na sprawdzonych składnikach, które wybieramy, aby zapewnić Ci długą trwałość, nawet do 7 dni. Są to lakiery szybkoschnące, odporne na odpryskiwanie, cechujące się gładką powierzchnią. Nie pozostawiają smug podczas aplikacji. Lakiery do paznokci alessandro dostępne są w szerokiej palecie kolorów, od jasnych i uniwersalnych, po intensywne, mocne i wyraziste. Pozostawiają na paznokciach piękny połysk, zapewniają idealne krycie i chronią paznokcie.

W ofercie znajdziesz najmodniejsze i ponadczasowe kolory. Proponujemy dziewczęce pastele, kobiece beże, mocne czerwienie i głębokie brązy.