Hello Beautiful

Zabłyśnij na wiosnę z nowymi odcieniami kolekcji HELLO BEAUTIFUL! Daj się oczarować pudrowym różom, efektownym brokatom i uwodzicielskim czerwieniom, które wprawią Cię w wiosenny nastrój!

Lakiery do paznokci Hello Beautiful

Manicure w wydaniu Striplac Hello Beatutiful to pomysł na „porządek” z paznokciami w roli głównej. Chcesz olśniewać pięknem swoich dłoni? Zainspiruj się subtelnymi lakierami do paznokci dostępnymi w naszej drogerii internetowej. Wśród naszych propozycji znajdziesz z pewnością coś dla siebie.

Szukasz pomysłu na efektowny kolor lakieru do paznokci? Proponujemy modne odcienie lakierów marki Hello Beautiful. W nowym, modnym manicure będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo. Ułatwią to nowoczesne, zmysłowe lakiery do paznokci. Naturalną pielęgnację zapewni im zawartość oleju kokosowego – podstawowego składnika aktywnego.

Możesz lśnić jak gwiazda dzięki lakierowi do paznokci Elephantastic: połysk gwarantowany, godny złotej ery Hollywood. Niepowtarzalne wrażenie, które przyciąga uwagę sprawi lakier Velvet Spring. Połączenie delikatnego różu i odcienia szarości będzie intrygowało i na długo pozostawi w zachwycie. Z kolei mocny, awangardowy odcień Who’s in? wprost stworzony jest dla pewnych siebie i zdecydowanych kobiet.

Subtelna kolorystyka lakierów z linii alessandro Hello Beautiful

Poznaj ekskluzywny wymiar piękna stosując subtelne lakiery do paznokci alessandro Hello Beautiful, które urzekają swoją delikatnością i innowacyjną pielęgnacją. Niepowtarzalne delikatne odcienie sprawiają, że każdy lakier z linii Hello Beautiful jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Kiedyś panowało przekonanie, że kolor paznokci powinien pasować do szminki. Przy dzisiejszych trendach to, co do siebie pozornie nie pasuje, bywa pojęciem względnym. Paznokcie, jak kobiety, lubią zmiany. Dlatego nie wahaj się używać nawet kilku jednocześnie. Nieoczywiste połączenia są uwielbiają przez młode kobiety, które przekonują, że modą i kolorami należy się bawić. A już najlepsza zabawa to ta, gdy szyku możemy zadać dzięki paznokciom!

Zabłyśnij odcieniami kolekcji Hello Beautiful, niech malowanie paznokci stanie się przyjemnością!