Iced Fire

Błyszczące lakiery do paznokci rozpromienią Twój styl tej zimy!

Zimą nie zapadasz w zimowy sen i wciąż troszczysz się o swój piękny wygląd? Nie zapomnij o swoich paznokciach, którym przyda się nieco koloru i blasku. Tej zimy rządzi blask, który znajduje się wszędzie, również na Twoich dłoniach. Błyszczące lakiery do paznokci Iced fire to nowa propozycja od Alessandro, przygotowana specjalnie na tę białą porę roku. W ciągu 4 miesięcy jest wystarczająco dużo okazji, aby pokazać się w swoim najlepszym, a może nawet nowym wydaniu. Kolekcja łączy delikatny charakter z ognistym temperamentem. Lakier z brokatem do paznokci w tak efektownym wydaniu będzie się idealnie prezentować w towarzystwie zimowej, puchowej kurtki, eleganckiego, wełnianego płaszcza i sylwestrowej kreacji!

Lakiery do paznokci z brokatem

Lakier do paznokci z brokatem Iced Fire to nowe spojrzenie na zimową modę! Będziesz błyszczała, ale też emanowała kobiecą subtelnością. Kolor jest trwały, doskonale kryje i bardzo długo utrzymuje się na paznokciach. Błyszczący lakier do paznokci w jednym z modnych zimowych kolorów już wkrótce może być Twój!

Dzięki kolekcji Iced Fire odkryjesz ogniste i delikatne połączenie najmodniejszych kolorów tej zimy. Niezapomniane chwile gwarantowane! Niezależnie od tego czy odpoczywasz przy kominku, wybierasz się z przyjaciółmi na łyżwy czy lśnisz na premierze baletu… 

Z kolekcją Iced Fire będziesz przygotowana na każdą uroczystość!