Perfect Pair

Perfect Pair Alessandro – perfekcyjny duet!

Czy możesz sobie wyobrazić bardziej zgrany duet kolorowych kosmetyków niż szminka i lakier do paznokci? Kuszące usta idealnie podkreślone Twoim ulubionym kolorem o aksamitnym wykończeniu i paznokcie, które zdobią Twoje kobiece dłonie w jednym z 4 kolorów wiosny – zasługujesz na to, aby pokazać się w swoim najlepszym wydaniu.

Perfect Pair alessandro to zestaw, który powinien znaleźć się w każdej kobiecej kosmetyczce. Pasujące do siebie perfekcyjnie pod względem koloru usta i paznokcie będą idealnym wykończeniem każdej Twojej stylizacji. Twoje usta będą kusić długotrwałym kolorem, a paznokcie zachwycą Cię intensywnością wiosennych odcieni i doskonałym kryciem. Lakier ze szminką w jednym zestawie, w tym samym kolorze, z tak samo wyrafinowanym matowym wykończeniem.

Podaruj sobie prezent – lakier i szminka w kolorze soczystego różu, czekoladowego nugatu, słodkiej jeżyny lub delikatnej pomarańczy! Który kolor przekonuje Cię najbardziej? Szminka i lakier zostały zamknięte w praktycznym opakowaniu, znajdzie się dla nich miejsce nawet w kopertówce.

Szminka i lakier Perfect Pair

2 w 1 Liquid Lipstick & Nail Polish Aksamitne wykończenie: Gładsze od błyszczącej szminki, a bardziej wyrafinowane od błyszczyka! Dostępny w 4 popularnych tej wiosny kolorach w niewiarygodnie niskiej cenie! Wybierz swój styl!