Striplac

Lakier do paznokci UV - usuwalny metodą Peel-off

Striplac to prawdziwa rewolucja na rynku paznokci. To pierwszy na świecie lakier do paznokci UV/LED bez zmywacza dostępny w 84 kolorach o wyjątkowej trwałości, który nie odpryskuje. Wystarczy zastosować metodę peel-off, czyli delikatnie podważyć lakier i zdjąć go z paznokcia. Płytka paznokcia pod spodem jest zdrowa i nieuszkodzona. To co wygląda na cudowne rozwiązanie i spełnienie marzeń wielu kobiet, jest osiągnięciem najnowszej technologii alessandro

To coś więcej niż zwykły lakier do paznokci – to rewolucja w stylizacji paznokci, która pozwala kobietom, nawet ze słabą płytką paznokci, wykonać perfekcyjny i trwały manicure będący alternatywą dla manicure hybrydowego. Striplac to technologia opracowana przez zespół alessandro, która wykorzystuje UV/LED.

Lakier bez zmywacza

Lakier Striplac jest dostępny w wielu kolorach zarówno uniwersalnych i ponadczasowych, jak i intensywnych, pozwalających na urodowe szaleństwo. Cechuje się wyjątkową trwałością, nawet do 10 dni! Nie odpryskuje i gwarantuje piękny, wysoki połysk. Jest łatwy w aplikacji – należy pokryć nim płytkę paznokcia, pomalowaną wcześniej Twin Coatem, i utwardzić lakier pod lampą LED. Lakier do paznokci peel-off równie łatwo się zdejmuje, nie potrzebujesz do tego zmywacza ani profesjonalnego sprzętu używanego przez kosmetyczki. Wystarczy delikatnie podważyć lakier, z wykorzystaniem łopatki do skórek, i zdjąć go z paznokci.


Odkryj Striplac, największe osiągnięcie w stylizacji paznokci od momentu odkrycia lakieru!