Zestawy startowe Striplac

Zestawy startowe manicure

Chcesz zadbać o swoje paznokcie, nadając im estetycznego i pięknego wyglądu? Szukasz profesjonalnego zestawu, dzięki któremu będziesz mogła wykonać kompleksowy manicure? Proponujemy zestawy startowe do manicure składające się z naszych autorskich produktów. Ich podstawą są lakiery Striplac, czyli alternatywa dla lakierów hybrydowych, które nie wymagają użycia zmywacza do paznokci w celu zdjęcia ich z paznokcia. Potrzebujesz jedynie nasz zestaw startowy Striplac.

Striplac – zestaw startowy

Zestawy startowe do paznokci zostały stworzone w taki sposób, abyś tylko z ich wykorzystaniem mogła wykonać kompleksowy manicure. Zawierają m.in.: lampę LED, kolorowy lakier Striplac, Twin Coat, waciki i pilnik, a także inne akcesoria, w zależności od zestawu. To podstawowe narzędzia, przy pomocy których wykonasz perfekcyjny manicure.

Zestaw startowy do manicure to dobry początek przygody ze stylizacją paznokci, która jest dla nich bezpieczna, nie niszczy ich płytki i zapewnia długotrwałość lakieru. Odkryj w sobie talent, który drzemie w każdej kobiecie!