Koszyk

Świąteczny, elegancki manicure

Okres świąt Bożego Narodzenia i karnawału to czas, kiedy każda z nas chce wyglądać i czuć się elegancko i wyjątkowo. Podpowiadamy, jak wykonać efektowny manicure, który sprawi, że Twój look nabierze uroczystego charakteru.

KROK 1


Pierwszym krokiem jest przygotowanie paznokci. Opiłuj paznokcie i nadaj im ulubiony kształt. Świetnie do tego nadaje się pilnik z serii Nail Spa 100/100.

KROK 2


Następnie usuń zrogowaciałe skórki. Preparat CUTICLE REMOVER z linii NAIL SPA zdziała cuda! Cudownie zmiękczy skórki i ułatwi ich usuniecie. Wystarczy, ze nałożysz jedna kroplę na każdy paznokieć, rozprowadzisz na skórkach wokół paznokci i poczekasz 3 minuty.KROK 3


Po tym czasie delikatnie usuń nadmiar zrogowaciałej skórki drewnianym patyczkiem po to, aby lakier dobrze się trzymał. Następnie przemyj paznokcie płynem, który odtłuści płytkę paznokcia.

KROK 4


Gładkie paznokcie to sekret pięknego i trwałego manicure. Wypoleruj paznokcie dwustronną polerką QUICK SHINE POLISHING FILE. Po wstępnym wypolerowaniu powierzchnią z napisem step 1 wykończ polerowanie powierzchnią z napisem step 2. Tak przygotowane paznokcie są gotowe do nałożenia lakieru.

KROK 5


Czerwień i granat to kolory, które nieodłącznie kojarzą nam się z okresem świątecznym. Nałóż dwie warstwy lakieru z nowej kolekcji MAJESTIC ME. Trzy paznokcie pomaluj lakierem w kolorze RED PARADISE, a dwa lakierem w kolorze MAJESTIC BLUE, pamiętając o tym, żeby poczekać, aż pierwsza warstwa lakieru wyschnie, zanim nałożysz drugą.

KROK 6


Na dwa paznokcie pomalowane lakierem w kolorze MAJESTIC BLUE nałóż lakier z błyszczącymi drobinkami, np. z letniej kolekcji IBIZA SPIRIT TOP COAT GOLDEN SPIRIT, aby cały manicure nabrał uroczystego charakteru i poczekaj, aż lakier będzie suchy.

KROK 7


Jedna warstwa topu GELACTIC GEL TOP COAT zapewni ochronę i trwałość świątecznego manicure. Poczekaj chwilę, aż top przeschnie.

KROK 8


Z odległości około 10 cm spryskaj paznokcie preparatem QUICK DRYING NAIL POLISH SPRAY, który przyspieszy wysychanie lakieru.

KROK 9


Na koniec zastosuj preparat CARE & GLOSS FINISH z nowej kolekcji świątecznej ICE BEAR z witaminą E, woskiem pszczelim oraz olejkami roślinnymi, który intensywnie wypielęgnuje i nawilży skórki wokół paznokci, a Ty będziesz mogła cieszyć się jego przepięknym zapachem mango i kokosu.


EFEKT
Lista użytych produktów:

Kto wykonał stylizację?

Ewelina Nurkowska-Ratka

Stylistka paznokci/szkoleniowiec marki alessandro International w Polsce, magister kosmetologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach pod okiem najlepszych.

Dodaj komentarz