Koszyk

Zdrowe i bezpieczne lakiery do paznokci

Zdrowe i bezpieczne lakiery do paznokci- czy takie w ogóle istnieją?

Alessandro to nie tylko produkty najwyższej, Europejskiej jakości, ale przede wszystkim bezpieczne i zdrowe. Klasyczne lakiery do paznokci wciąż cieszą się ogromną popularnością i wybierają je osoby, które mają złe wspomnienia z hybrydą takie jak zniszczona płytka paznokcia, uszkodzenia czy nawet zakażenia bakteryjne. Alessandro ma na to fantastyczne rozwiązanie, ale do tego przejdziemy później. Teraz skupmy się na klasycznych lakierach, które swoim składem znacznie różnią się od innych klasycznych lakierów.

Alessandro posiada w swej ofercie ponad 100 kolorów klasycznych lakierów. Wszystkie z nich cechuje wyjątkowa trwałość, krycie, mleczna konsystencja i łatwość aplikacji. To natomiast nie wszystko!

W związku z tym iż na rynku coraz częściej spotykamy się z różnego rodzaju uczuleniami, deformacjami paznokci, czy zniszczonymi płytkami nawet po zwykłych lakierach do paznokci, alessandro postanowiło stworzyć lakiery do paznokci, które w soim składzie nie mają szkodliwych substancji, a mimo wszystko będą bardzo trwałe.

Lakiery alessandro pozbawione są plastyfikatorów:

  • parabenów
  • ksylenu
  • pochodnych formoaldehydu

dzięki czemu żadne szkodliwe substancje nie wnikają w płytkę paznokcia oraz nie uszkadzają jej. Zdrowe lakiery do paznokci to absolutny must have Twojej kosmetyczki.

Ponadto lakiery są absolutnie vegańskie. Bezpieczne lakiery do paznokci alessandro to jedyne lakiery, których bez obaw możesz używać. Dodatkowo szeroka gama produktów pielęgnacyjnych, zmywacz bez acetonu, odżywki do paznokci czy sera będą wspierały Twoje paznokcie, aby zawsze wyglądały perfekcyjnie, a skórki były miękkie i delikatne. Przecież dłonie to wizytówka każdej kobiety! Reasumując – używając lakierów do paznokci alessandro możesz być pewna, że stosujesz zdrowy lakier do paznokci.

Wróćmy, więc do lakierów hybrydowych i ich wpływu na naszą płytkę. Lakiery hybrydowe Striplac PEEL OR SOAK nakładamy na wypolerowaną płytkę dzięki czemu zachowuje ona swój naturalny odcień i paznokcie nie zabarwiają się. Hybrydy Striplac zawierają składniki pielęgnacyjne, są bardzo trwałe i zupełnie bezpieczne. Ay usunąć lakier z paznokci należy użyć PEEL OFF ACTIVATOR. Jest to preparat, który sprawia, że przy pomocy zwykłego drewnianego patyczka podważysz lakier, który odejdzie od płytki paznokcia nie uszkadzając jej. Kolejnym sposobem na usunięcie lakieru hybrydowego Striplac jest nasączenie wacika w acetonie, a następnie owinięcie go wokół palca przy pomocy folii. Większość marek obiecuje ściąganie hybryd właśnie w ten sposób natomiast właśnie alessandro przygotowało hybrydy Striplac PEEL OR SOAK, które są specjalnie przystosowane do usuwania ich acetonem. To naprawdę działa!

Oczywiście lakiery hybrydowe Striplac możesz usunąć standardowo pilnikiem.

Jak widzicie produkty alessandro są bezpieczne, trwałe, najwyższej jakości, a co najważniejsze ZDROWE!

Bezpieczne lakiery hybrydowe oraz zdrowe lakiery do paznokci to zdecydowanie hasło przewodnie marki alessandro. Dbamy o każdy szczegół, aby stylizacja paznokci była przyjemna i dbała o Twoje dłonie i płytkę paznokcia.

Od teraz manicure staje się przyjemny, a koszmary o zniszczonych paznokciach odchodzą w niepamięć!

Dodaj komentarz