Koszyk

Luxury Hair & Cosmetics Group

RAFAEL GRIEGER

- Prezes Luxury Hair & Cosmetics Group

Przez 30 lat, Cosmetics Group był jedynym oficjalnym dystrybutorem marki alessandro w Polsce. Marka alessandro była pod opieką Renaty Grieger – Prezes Cosmetics Group. Marka jest obecnie pod opieką Rafaela Grieger i firmy Luxury Hair & Cosmetics Group.

Jako lider branży i Total Beauty Expert zarówno dbamy o edukację naszych Partnerów Biznesowych i ich pracowników, ale także wspieramy talennty i prowadzimy projekty skierowane dla młodych, ambitnych osób, które na codzień nie mają możliwości rozwijać się kreatywnie. W listopadzie 2022 roku uruchomiliśmy własną ekskluzywną Akademię Szkoleniową w samym sercu Warszawy, gdzie dysponujemy salą mieszczącą do 30 osób. L’ Académie Beauté posiada też stanowiska fryzjerskie i w pełni wyposażony labor. Nasza bogata oferta szkoleniowa obejmuje szkolenia techniczne, zawodowe, produktowe, a także biznesowe.
Na parterze zaś, znajduje się show room, gdzie można przyjść i poznać produkty jakie znajdują się w naszej ofercie.
Serdecznie zapraszamy!

Marka Alessandro w ciągu 30 lat swojego istnienia stała się światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, a przede wszystkim – zastosowania żeli światłoutwardzalnych. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowatorskiej koncepcji działania firma w błyskawicznym tempie zyskała światową renomę i uznanie klientów na rynku międzynarodowym. Od początku wielki nacisk położono na innowacje i wytwarzanie produktów najwyższej jakości z których wiele chronionych jest patentem. Sukcesy firmy były wielokrotnie doceniane i nagradzane zarówno na poziomie krajowym jak międzynarodowym (m.in.: Beauty Award, Cosmopolitan Prix de Beauty w kategoriach wyjątkowy image produktu, innowacyjność, zadowolenie klienta).