Koszyk

Czerwone paznokcie? ZAWSZE NA TAK!

Zastanawialiście się kiedyś co oznaczają czerwone paznokcie?

Wiemy na pewno, że oznaczają jedno – absolutny klasyk pasujący dosłownie każdej kobiecie!

Czerwone lakiery do paznokci od zawsze były i będą w modzie. Dodają one klasy, elegancji i co najważniejsze – pewności siebie.

Czerwone paznokcie prezentują się wyjątkowo kobieco i każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji choć jeden czerwony lakier do paznokci. Który lakier wybrać? Czerwony, klasyczny lakier do paznokci, czy może czerwony lakier hybrydowy?

Tak naprawdę zależy to od Twoich możliwości. Jeśli nie masz w domu lampy do utwardzania hybryd i żeli to z pewnością powinnaś wybrać klasyczny, czerwony lakier do paznokci. Wystarczy, że najpierw nałożysz bazę na płytkę paznokcia, następnie kolor i na końcu zabezpieczysz paznokcie topem. Alessandro ma w ofercie top nabłyszczający do lakierów klasycznych, który nadaje niesamowity efekt żelu. Takie paznokcie spokojnie utrzymają się nawet do dwóch tygodni!

Jeśli natomiast masz w domu lampę do utwardzania to z pewnością powinnaś zdecydować się na paznokcie hybrydowe. Dlaczego? Ponieważ praca z lakierami hybrydowymi Striplac jest łatwa, szybka i trwała 🙂

Lakiery hybrydowe Striplac Peel or Soak nie wymagają bazy. Wystarczy, że nałożysz na płytkę paznokcia czerwony lakier hybrydowy, utwardzisz, pokryjesz topem nabłyszczającym, a następnie znowu utwardzisz i GOTOWE!

Do jakiej sukienki pasują czerwone paznokcie? Właściwie do każdej! Czerwone paznokcie podkreślą Twoją kobiecość i podkręcą pewność siebie. Dlatego właśnie pasują do każdej sukienki! Wybierz czerwone paznokcie by zawsze czuć się pięknie.

Nasze bestsellery, czyli czerwone lakiery hybrydowe, które uwielbiacie:

Dodaj komentarz