Koszyk

Modne paznokcie na lato!

MODNE PAZNOKCIE NA LATO 2020!

Sezon letni możemy już chyba uznać za otwarty! Wskakujemy w szorty, sukienki, letnie buty. Zmieniamy podkład do twarzy na lżejszy, perfumy na te o świeżych zapachach, a kolor na paznokciach na bardziej kolorowy!

Lato to świetny czas na wszelkie pastelowe odcienie lakierów hybrydowych. Takie kolory pasują do niemal każdej letniej stylizacji. Przygotowaliśmy dla Was dwie nowe i bardzo letnie kolekcje lakierów hybrydowych oraz klasycznych lakierów do paznokci. Choć obie kolekcje są przepiękne i dodają energii na cały dzień to znacznie się od siebie różnią!

Pierwsza kolekcja to „Meet the Sweets” czyli 5 niesamowitych, pastelowych lakierów hybrydowych, które maksymalnie osłodzą ci te lato. Pięć kolorów lakierów hybrydowych Striplac Peel or Soak, które nie tylko ozdobią Twoje paznokcie, ale również zadbają o ich kondycję ponieważ w ich skład wchodzą:

BIOTYNA–  Jest ona uznawana za witaminę piękna ze względu na jej wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Ma zbawienny wpływ na nasze paznokcie sprawiając, że stają się one mocniejsze i odporne na uszkodzenia.

KERATYNA– Regeneruje uszkodzenia płytki, efektywnie ją utwardza, pogrubia, zapobiega rozdwajaniu się i łamaniu paznokci. Dodatkowo keratyna rozjaśnia przebarwienia na paznokciach, wybiela zażółcenia, poprawia stan nieestetycznie wyglądających skórek przy paznokciach.

KOFEINA– Uelastycznia paznokcie, wzmacnia kruchą płytkę oraz poprawia krążenie przyspieszając wzrost paznokci.

Lakiery hybrydowe Striplac Peel or Soak nie zawierają szkodliwych substancji takich jak, np. Formoaldehyd czy mikroplastiki 🙂

Druga kolekcja nosi nazwę ”Aloha Hawaii” i to również pięć kolorów. Różnią się one natomiast tym, że są to absolutnie nasycone kolory, które fenomenalnie prezentują się z kostiumem kąpielowym, czy letnią sukienką. W tej kolekcji znajdziecie lakiery hybrydowe Striplac Peel or Soak jak i klasyczne lakiery kolorowe. Kilka z kolorów tej kolekcji mieni się delikatnymi, opalizującymi drobinkami, które przepięknie odbijają promienie słoneczne i podkreślają opaleniznę. Dodatkowo klasyczne lakiery do paznokci z kolekcji „Aloha Hawaii” pachną owocami!

Poznajcie je wszystkie i wybierzcie swój ulubiony odcień i zapach! 🙂

Dodaj komentarz