Koszyk

Jaki lakier do lampy UV?

Zapewne jak każda kobieta przywiązujesz wagę do swojego wyglądu. Starannie dobrany strój, dokładnie wykonany makijaż i ułożone włosy to podstawa. Warto pamiętać także o szczegółach, takich jak ładnie pomalowane paznokcie. Przy wykonywaniu codziennych obowiązków tradycyjny lakier szybko jednak odpryskuje, a dłonie zamiast prezentować się kobieco, wyglądają na niezadbane. Jak sobie z tym poradzić? Postawić na lakiery UV utwardzane w specjalnych lampach! A jakie lakiery nadają się do lampy UV? Podpowiadamy!

Popularna metoda, czyli lakiery hybrydowe

Jaki lakier hybrydowy do lampy UV?

Wiele kobiet chętnie korzysta z usług profesjonalnych kosmetyczek, u których regularnie wykonuje manicure hybrydowy. Co ciekawe, coraz więcej dziewczyn decyduje się jednak na samodzielne zdobienie paznokci tymże sposobem. Nic dziwnego! Możliwość zmiany koloru częściej niż raz na trzy tygodnie czy pozbycie się denerwującego odrostu w dowolnym momencie to argumenty przemawiające za wykorzystywaniem lakierów hybrydowych w domowym zaciszu. To także bardziej ekonomiczne rozwiązanie, jeśliby porównać je z regularnymi wizytami w salonach kosmetycznych.

Warto jednak pamiętać, że tak jak nałożenie samej hybrydy nie stanowi aż tak dużego wyzwania, tak usunięcie jej z paznokci – już owszem. Nie ukończywszy odpowiednich kursów, lepiej nie zabierać się za obsługę frezarki, ponieważ może z tego wyniknąć więcej szkody niż pożytku. Nie tak trudno naruszyć strukturę płytki paznokcia i ją uszkodzić, czego konsekwencje będziesz odczuwała przez długi czas. Usuwanie acetonem to żmudne i czasochłonne rozwiązanie, jednak jedyne możliwe w przypadku ściągania hybryd w domu. Czy istnieje zatem jakieś inne wyjście? Tak! Jakie? ToStriplac!

Alternatywa dla hybryd: Striplac

Jeśli choć raz zdecydowałaś się na wykonanie zdobienia hybrydowego, pewnie pamiętasz, w jakim stanie były Twoje paznokcie po zdjęciu lakieru. Miękkie i osłabione, przez długie tygodnie wracały do stanu sprzed założenia hybryd. Coś za coś, w końcu mogłaś cieszyć się nienagannym manicure’em przez kilkanaście dni. Gdybyś postawiła na tradycyjny lakier, pewnie odprysnąłby już po dwóch. Czy istnieje jakiś złoty środek? Tak! Na rynku pojawiły się lakiery Striplac, które nakłada się na paznokcie tak samo jak hybrydę, utwardza się je w lampie UV tak samo jak hybrydę, jednak ściąga się je zupełnie inaczej! Wystarczy podważyć warstwę koloru i pociągnąć! Przekonaj się, jakie to proste, i jak wiele korzyści płynie z tego rozwiązania.

Zdrowa i zadbana płytka

Jakie lakiery Striplac do lampy UV?

Kluczową różnicą między lakierami Striplac a hybrydami jest sposób usuwania ich z płytki paznokcia. Aceton zostaje zastąpiony przez oliwkę, przez co już w procesie ściągania koloru paznokcie zostają odpowiednio nawilżone, przez co nie ulegają szybkiemu przesuszeniu. Co ważne, produkty Striplac nadają się do utwardzania w tradycyjnych lampach UV, więc jeśli chciałabyś sprawdzić, czy faktycznie ta alternatywa dla lakieru hybrydowego sprawdzi się w Twoim przypadku, bez problemu możesz wykorzystywać sprzęt, który już posiadasz. Co więcej, lakiery te przyczyniają się także do poprawienia kondycji paznokci. Odpowiednio je utwardzają, nie ulegają zarysowaniom i nadają im wysoki połysk. Dzięki specjalnej metodzie ściągania peel-off nie uszkadzają struktury płytki i pozostawiają paznokcie nawet w lepszym stanie, niż były one przed wykonaniem manicure’u. Postaw na niebanalne rozwiązanie! Zadbaj o kondycję swoich paznokci w domowym zaciszu i nie rezygnuj z wykorzystania lampy UV. Sprawdź jednak alternatywę dla lakieru hybrydowego i przekonaj się, o ile łatwiejsze i wygodniejsze stanie się usuwanie zdobień z paznokci. Przetestuj to sama!

Dodaj komentarz